KALENDÁŘ AKCÍ A SOUTĚŽÍ 2017/18

ŘÍJEN 2017

  • 14. října (sobota) – T-BASS – Semtex cup vol.1
  • 15. října (neděle) – AF day – 3 vs. 3 battle all style (Brno)
  • 15. října (neděle) – CDO – Street battle 1 (Praha)
  • 21. října (sobota) – Shake a leg battle – hip hop a house battle (Praha)
  • 22. října (neděle) – T-BASS – Workshop – Zizoe

LISTOPAD 2017

  • 10. – 12. listopadu (pá-ne) – Dance Life Expo (Brno)
  • 11. listopadu (sobota) – CDO – Street battle 2 (Brno při DLE)
  • 12. listopadu (neděle) – T-BASS – Workshop TRIGGER od 15:00
  • 18. listopadu (sobota) – T-BASS – Semtex cup vol.2
  • 25. listopadu (sobota) – CDO – Street battle 3 (Neklidný battle 2) (Olomouc)
  • 26. listopadu (neděle) – T-BASS – Workshop – Zuza Al od 15:00

PROSINEC 2017

  • 2. prosince (sobota) – T-BASS – Bitva o trůn (Klasik)
  • 3. prosince (neděle) – T-BASS – Semtex cup vol.3
  • 6. prosince (středa) – T-BASS – Mikulášská (Vincka)
  • 9. prosince (sobota) – ONE BEAT BATTLE – 2 vs. 2 Kids , 2 vs. 2 Juniors, crew vs. crew (Praha)
  • 10. prosince (neděle) – T-BASS – Workshop
  • 16. prosince (sobota) – T-BASS – Vánoční show


LEDEN 2018

  • 13. ledna (sobota) – CDO – mistrovství ČR STREET BATTLE (sóla, teamy) – Fléda Brno
  • 21. ledna (neděle) – DFA – battle o nejlepší Českou street dance crew – KC Aldis Hradec Králové

ÚNOR 2018

  • 10. února (sobota) – KRÁL SEVERU vol.2 – battle 2 vs. 2, crew vs. crew (věk do 16 let) – KNAK Teplice

BŘEZEN 2018

  • 17. března (sobota) – TSR – regionální kolo (MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ, SENIOŘI) – Sokol Chrudim
  • 18. března (neděle) – CDO – regionální kolo (MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ, SENIOŘI) – KC Aldis Hradec Králové

DUBEN 2018

  • 22. dubna (neděle) – TSR – mistrovství Čech (SENIOŘI) – Slavia Praha
  • 27. dubna (pátek) – CDO – mistrovství Čech (DOSPĚLÍ) – Sportovní hala Podvinný mlýn Praha
  • 28. dubna (sobota) – CDO – mistrovství Čech (JUNIOŘI) – Sportovní hala Podvinný mlýn Praha
  • 29. dubna (neděle) – CDO – mistrovství Čech (MINI, DĚTI, SENIOŘI, PRODUKCE) – Sportovní hala Podvinný mlýn Praha

KVĚTEN 2018

  • 5. května (sobota) – TSR – mistrovství Čech (PROFI show BABY, DĚTI, Z.LIGA BABY, DĚTI, JUNIOŘI) – Sokol Chrudim
  • 6. května (neděle) – TSR – mistrovství Čech (PROFI show JUNIOŘI, DOSPĚLÍ, Z.LIGA DOSPĚLÍ) – Sokol Chrudim
  • 18. května (pátek) – CDO – mistrovství ČR BEAT STREET (JUNIOŘI, DOSPĚLÍ pouze kategorie HOBBY A 2.LIGA) – Vodova Brno
  • 19. května (sobota) – CDO – mistrovství ČR BEAT STREET (MINI vše, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ pouze kategorie EXTRALIGA, PRODUKCE) – Vodova Brno
  • 20. května (neděle) – CDO – mistrovství ČR BEAT STREET (DĚTI vše, SENIOŘI vše) – Vodova Brno
  • 27. května (neděle) – CDO – MISTR MISTRŮ – Výstaviště Holešovice Praha

ČERVEN 2018

  • 1. června (pátek) – TSR – FINÁLE mistrovství ČR (DOSPĚLÍ, SENIOŘI) – Slavia Praha
  • 2. června (sobota) – TSR – FINÁLE mistrovství ČR (DĚTI) – Slavia Praha
  • 3. června (neděle) – TSR – FINÁLE mistrovství ČR (JUNIOŘI) – Slavia Praha