O nás

Skupina T-BASS

Taneční skupinu T-BASS založil v roce 1997 Zdeněk Zolman. Skupina se hned od počátku svého fungování zabývá tanečními technikami Street Dance a snaží se reagovat na nejmodernější taneční trendy.

Z původních dvanácti členů se skupina postupem času rozrostla v početnou a prestižní taneční školu, která si vybudovala silné zázemí a kvalitní systém taneční výuky a výchovy dětí a mládeže. Současně si získala silnou pozici mezi špičkou taneční kultury v České republice, kterou reprezentujei na mezinárodní úrovni.

Také v komerčním či mediálním měřítku má však T-BASS za sebou již mnoho úspěchů, za které mohou mluvit např. vítězství v TV soutěži Taneční skupina roku 2008 a 2014 (ČT1, ČT Sport), anebo finále TV soutěže Česko Slovensko má Talent 2010 (TV Prima). Dále účinkování v TV pořadech Výzva (ČT1), Zlatá mříž (TV NOVA), 5,Element (TV Óčko), Snídaně s ČT a dalších, spolupráce na turné skupin Chinaski nebo Lunetic, či účinkování v mnoha videoklipech.

V roce 2007 byla pro velký zájem založena také taneční skupina T-BASS v Pardubicích.

Jak T-BASS Hradec Králové, tak T-BASS Pardubice učí děti a mládež vnímat tanec jako způsob kvalitně stráveného volného času formou pohybu, fyzického vyžití a muzikálního vnímání. Zárukou je při tom dobré zázemí, kvalifikovaní a zkušení lektoři s mnohaletou praxí a výbornými výsledky, přátelský kolektiv a lidský přístup.

Taneční skupina T-BASS je tedy místem, kde se smysluplně a naplno věnujeme výchově dětí a mládeže.