Rozvrhy

Hradec Králové

Rozvrh T-BASS 2018/19 (Platí až po Streetmanii, tedy od 24.9.)

OTEVÍRACÍ DOBA RECEPCE:

PONDĚLÍ – 16:30 – 19:00 (Verča P.)
ÚTERÝ – 16:00 – 18:00 (Terka K.)
STŘEDA – ZAVŘENO (pouze při výběru 16:30 – 18:30)
ČTVRTEK – 16:00 – 18:00 (Lucka M. / Verča P.)

Studio STROP - sál 1 - přízemí

pondělí

15:30 - 16:30

Děti JUMP

Verča P.

16:30 - 17:45

Děti JERSEY

Vendy

17:45 - 19:00

Junioři NEW BALANCE

Fréza

18:00 - 20:30

Dospělí THE PACK

Líba

20:30 - 22:00

CREW-T

úterý

15:15 - 16:15

Děti CHARLIE

Verča P.

16:15 - 17:15

Děti BASIC

Verča P.

17:15 - 18:15

Děti JERSEY

freestyle

18:15 - 19:45

BREAK

Klasik

19:45 - 21:15

Dospělí CHIPS

Terka K.

středa

15:30 - 16:45

Junioři REEBOK

Fidlajs / Téra Č.

16:45 - 18:15

Junioři NIKE

Kůča

18:15 - 19:30

Dospělí HARLEM

Fidlajs / Lůca

19:30 - 21:00

RODIČE 1

Fidlajs / mix

čtvrtek

15:30 - 16:45

Junioři PUMA

Tučka

16:45 - 17:45

Mini BABYGANG

Tučka

17:45 - 18:45

ROLLER SKATES (brusle)

18:45 - 20:15

Dospělí THE PACK

Vendy

20:15 - 21:45

CREW-T

neděle

18:00 - 20:00

CREW-T

Studio STROP - SÁL 2 - 1. Patro

pondělí

15:15 - 16:30

Junioři REEBOK

Fidlajs / Kuba H.

16:30 - 17:45

Junioři NIKE

Terka K.

17:45 - 19:00

Junioři NEW GENERATION

Vendy

19:00 - 20:30

FREESTYLE

Terka K. / Vendy

úterý

15:30 - 16:45

Mini BABYGANG

Lucka Matušková

16:45 - 17:30

DĚTI S RODIČI

Lucka Matušková

17:30 - 18:30

Děti JUMP

Lucka Matušková / Verča P.

18:30 - 19:30

Junioři BASIC

Terka K / Verča P.

19:30 - 21:00

Dospělí HARLEM

Fidlajs / Terka Č.

středa

15:15 - 16:00

MiniMinnie

Lucka Matušková

16.00 - 16:45

Děti BABY

Lucka Matušková

16:45 - 17:30

Mini BASIC

Lucka Matušková

17:30 - 19:00

Junioři PUMA

Tučka

19:00 - 20:30

Dospělí CHIPS

Terka Karanská

čtvrtek

15:00 - 16:00

Děti CHARLIE

Verča P.

16:00 - 17:15

Děti JERSEY

Vendy

17:15 - 18:30

Junioři NEW GENERATION

Vendy

18:30 - 20:00

Junioři NEW BALANCE

Fréza

pátek

centrum mladých - velký zrcadlový sál

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

19:15 - 20:45

RODIČE 2

Tučka / Andy

pátek

Centrum Mladých - Malý zrcadlový sál

úterý

čtvrtek

15:30 - 16:30

BREAK ADVANCED

Klasik

16:30 - 17:30

BREAK BASIC

Klasik