KALENDÁŘ AKCÍ A SOUTĚŽÍ 2021/22

ZÁŘÍ 2021

  • 25.9. (sobota) – T-BASS – STREETMANIA 2021

ŘÍJEN 2021

  • 2.-3.10. (so-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – REGION 1 (sóla, dua) – ONLINE
  • 9.-10.10. (so-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – REGION 2 (sóla, dua) – ONLINE
  • 9.10. (sobota) – T-BASS – T-BASS CUP vol.1 (Strop HK)
  • 16.-17.10. (so-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – REGION 3 (malé a velké skupiny) – ONLINE
  • 17.10. (neděle) – CDO – STREET BATTLE 1 (Tresor club Praha 2)
  • 23.10. (sobota) – THE GET DOWN – Hip/House edition 1v1 battles (Praha)
  • 23.-24.10. (so-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – REGION 4 (malé a velké skupiny) – ONLINE
  • 29. – 31.10. (pá-ne) – CHOREO CONNECTION (Praha)

LISTOPAD 2021

  • 6.-7.11. (so-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – ČECHY STREET (Kutná Hora)
  • 13.11. (sobota) – T-BASS – T-BASS CUP vol.2 (Strop HK)
  • 13.-14.11. (so-ne) – DOGGA CLAN RELEASE vol.2 – workshops, battles (Jihlava)
  • 20.-21.11. (so-ne) – T-BASS – WORKSHOP WEEKEND – So – Dogga Clan 3x / Ne – Eliška + Niki 3x
  • 26.-28.11. (pá-ne) – TSR – PODZIMNÍ TOUR – MČR (Brno)
  • 28.11. (neděle) – CDO – STREET BATTLE 2 (Brno – při Dance Life Expo)

PROSINEC 2021

  • 4.12. (sobota) – KLASIK – BITVA O TRŮN – breakin´ battle (Strop HK)
  • 11.12. (sobota) – T-BASS – T-BASS CUP vol.3 (Strop HK)
  • 11.12. (sobota) – THE GET DOWN – Funk edition 1v1 battles (Praha)
  • 15.12. (středa) – T-BASS – VÁNOČNÍ SHOW PCE (KD Hronovická Pardubice)
  • 18.12. (sobota) – T-BASS – VÁNOČNÍ SHOW HK (Strop HK)

LEDEN 2022

  • 15.1. (sobota) – CDO – TAKE THE LEAD / MČR STREET BATTLE (Brno)
  • 21.1. (pátek) – T-BASS – DFA Warm up day (Strop HK)
  • 22.1. (sobota) – T-BASS – DFA 2022 + DFA afterparty (Klub Denoche HK)
  • 23.1. (neděle) – T-BASS – DFA Workshops

ÚNOR 2022

  • 12.2. (sobota) – KRÁL SEVERU – BATTLE junioři (Teplice)
  • 25.-27.2 (pá-ne) BUCKYARD – Krump víkend, workshops, battles (Praha)

BŘEZEN 2022

  • 19.3. (sobota) – CDO – REGION HK/PCE (KC Aldis HK)
  • 27.3. (neděle) – TSR – REGION HK/PCE (Sokol Chrudim)

DUBEN 2022

  • 29.4. (pátek) – CDO – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ – JUNIOŘI
  • 30.4. (sobota) – CDO – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ – HLAVNÍ

KVĚTEN 2022

  • 1.5. (neděle) – CDO – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ – DĚTI, MINI A SENIOŘI
  • 7 – 8.5. (so-ne) – TSR – ČECHY street (Plzeň nebo Chrudim)
  • 13.5. (pátek) – CDO – MČR BEAT STREET – JUNIOŘI A HLAVNÍ HOBBY A 2. LIGA (Vodova Brno)
  • 14.5. (sobota) – CDO – MČR BEAT STREET – MINI vše, JUNIOŘI A HLAVNÍ EXTRALIGA (Vodova Brno)
  • 15.5. (neděle) – CDO – MČR BEAT STREET – DĚTI, SENIOŘI (Vodova Brno)
  • 21.5. (sobota) – RIGHT 2 DANCE – battle, choreo soutěž, všechny věky (Brno)

ČERVEN 2022

  • 3.-5.6. (pá-ne) – TSR – EURPEAN BEST DANCE GROUP (Slavia Praha)
  • 11.-12.6. (so-ne) – TSR – MČR TV FINÁLE (Slavia Praha)