T-BASS – LOCKDOWN DANCER

1. - 30.4. 2021Show your choreo styleT-BASS
T-BASS – LOCKDOWN DANCER

POZOR! POZOR!

Vyhlašujeme online soutěž pro všechny T-BASS dancers bez rozdílu věku o STROP CENY!

Soutěž nese název T-BASS LOCKDOWN DANCER s podtextem Show your choreo style.

KAŽDÝ Z VÁS MÁ ŠANCI VYHRÁT!

10 NEJLEPŠÍCH DOSTANE TYTO BOMBA CENY:
1. místo – Zdarma letní soustředění v Horním Bradle 2021
1. a 2. místo – brusle Rollerskates od Decathlon CZ
10 nejlepších – každý dostane karton bio limonád Organics od Red Bull CZ, triko prestižního battlu DFA a ceny od OC Futurum HK

JAK BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT:
Všichni T-BASS lektoři vás naučí na vašich online lekcích jednu, pro všechny stejnou, choreo vazbu. To bude základ, se kterým budeš už dál nakládat podle své fantazie.
Samotná soutěž pak spočívá v tom, že se NATOČÍŠ, JAK TANČÍŠ DANOU CHOREO, kterou však zpracuješ jakkoliv tě napadne. Můžeš využít prostředí, ve kterém budeš natáčet, rekvizity, kostýmy, členy rodiny nebo prostě jen zajímavě pojmout způsob, jakým choreo zatančíš. Zkrátka Fantazii se meze nekladou. VYHRÁVÁ NEJORIGINÁLNĚJŠÍ, NEJKREATIVNĚJŠÍ A NEJZAJÍMAVĚJŠÍ VIDEO.

KDY BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT:
Od tvého prvního kontaktu se soutěžní choreo, až do konce dubna.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ:

VE STŘEDU 5. KVĚTNA formou LIVE STREAM OD 18:00 do cca 20:00 hod.

V rámci našeho vysílání se dozvíte, která vaše videa obsadila 10 nejlepších pozic od 10. až po 1. místo. Během toho samozřejmě uvidíte komentáře naší poroty a BUDE ZÁROVEŇ PROBÍHAT I DIVÁCKÁ SOUTĚŽ O CENY OD STARBUCKS! Stačí, když se vyfotíš nebo natočíš při sledování našeho vysílání z vyhlášení a vytvoříš Instastories, kde označíš @ts_t_bass a @starbucksczech . Nejlepší 3 Instastories získají hodnotné ceny.

Po skončení vyhlášení si dáme navíc malou ONLINE JAM PARTY, kdy nám v live přenosu zahraje DJ FLOWTEK a my si společně s vámi zatrsáme a užijeme večer. (i během jamu můžete soutěžit se Starbucks v divácké soutěži)

Moc se na vás všechny těšíme bando! ❤️
…a nezapomeňte do pátku poslat svoje soutěžní videa ☝️

KAM A JAK POSÍLAT SOUTĚŽNÍ VIDEA:
Na e-mail: filip.rancak@seznam.cz , ideálně ve vysoké kvalitě přes nějakou službu typu Ulozto.cz, Uschovna.cz, Myairbridge.com  apod. V případě potíží s posláním videa vám rádi pomůžeme.

POROTA:
Všichni lektoři T-BASS

TĚŠÍME SE NA VAŠE VÝTVORY !