STREETMANIA 2018

Show taneční skupiny T-BASS a hostů

KDY: sobota 22. září od 15 hod. KDE: střecha OC Futurum Hradec Králové

STREETMANIA 2018

Co je Streetmania?

Streetmania je jeden z největších projektů taneční skupiny T-BASS s mnohaletou tradicí. Jedná se o divácky velmi populární, atraktivní taneční show, kde skupina prezentuje všechny své taneční složky a jejich aktuální práce. Vše se odehrává v atraktivních prostorách na střeše obchodního centra Futurum v Hradci Králové, tentokrát v sobotu 22. září od 15 hodin. Velkou devizou akce je profesionální taneční stage s profi ozvučením a vizualizací, projekcemi apod. Nechybí samozřejmě vynikající moderátoři z řad známých osobností českého showbusinesu. Návštěvnost je vždy více jak 2 tisíce diváků.

 

Jaká bude Streetmania 2018?

Streetmania 2018 bude plná tance a muziky. Taneční skupina T-BASS zde ukáže svoje nejnovější projekty v podání všech jejích členů. Diváci se mohou těšit na tanečníky ve věku již od 2 a půl let, až po letošní seniorské mistry ČR. Moderátorem tentokrát bude Jakub Kotek známý např. z pořadu mixér na TV Óčko. Partnerem u mikrofonu mu tentokrát bude sám leader skupiny T-BASS Zdeněk „Zoli“ Zolman.

Kde a kdy proběhne Streetmania 2018?

Streetmania 2018 se uskuteční v sobotu 22. září od 15 hodin na střeše OC Futurum v Hradci Králové. Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.