O nás

Junioři

Junioři, tedy mladí tanečníci ve věku od 11 do 15 let vnímají tanec a zejména streetdance různými způsoby

Junioři jsou specifickou skupinou zejména vzhledem k jejich nastupující pubertě a vnímání svého okolí. Většina z nich tedy přijde především z jakéhosi trendy zájmu, protože „trsat street dance je prostě cool“. Ano, je! Ale spousta z nich si zprvu neuvědomí, že za tím stojí spousta dřiny.

V T-BASS se tedy snažíme juniory směrovat především k zodpovědnosti, technické výbavě a hlavně k pochopení, že tanec může být také skutečná dřina. Snažíme se na každém tréninku dostat maximum z jejich přebytečné energie, kterou v tomto věku obyčejně překypují, a přetvořit ji na kvalitní taneční projev, kterým se především sami baví. Nezapomínáme a klademe důraz na techniku, pohybový rozsah a především práci s hudbou. Právě v juniorech se většinou nejvíce začíná utvářet osobnost a osobitost jednotlivých tanečníků. Speciálně juniory se snažíme vychovávat nejen tanečně, ale ve velké míře také všeobecně, aby dokázali přijímat vlastní zodpovědnost, chápali, co je spolehlivost, teamový duch, co se sluší a co už ne.

Junioři T-BASS jsou několikanásobní mistři ČR v hip-hop formacích organizací CDO a TSR , mají titul Absolutní vítěz seriálu Taneční skupina roku 2015 a jsou také medajlisté z mistrovství Evropy organizací IDO a IDF a finalisté mistrovství světa organizace IDO.